Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Clean
nl: Schoon

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Blue
nl: Blauw
