Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Blue
ta: நீலம்
