Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Menu
tr: Menü

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Simple
tr: Basit

en: Blue
tr: Mavi
