Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Menu
ar: القائمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Blue
ar: أزرق
