Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Blue
cs: Modrý
