Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Simple
it: Semplice

en: Blue
it: Blu
