Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ
