Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Blue
lv: Zils
