Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Menu
ru: Меню

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Clean
ru: Чистый

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Simple
ru: Простой

en: Blue
ru: Синий
