Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Menu
sl: Meni

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Clean
sl: Čista
