SmartParticipation (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (65 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: register
af: registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your name
af: Jou naam

en: Comment
af: Kommentaar

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Send
af: Stuur

en: Log in
af: Teken in

en: The comment and all its replies have been deleted.
af: Die kommentaar en al sy reaksies is uitgewis.

en: Profile
af: Profiel

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Upload picture
af: Laai prentjie op

en: Source
af: Bron

en: Topic
af: Onderwerp

en: Delete comments
af: Skrap kommentare

en: News
af: Nuus

en: Reply
af: Beantwoord

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Account
af: Rekening

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Posted in
af: Gepos in

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Delete the selected comments
af: Skrap die geselekteerde kommentare

en: Delete picture
af: Skrap prentjie

en: Check this box to delete your current picture.
af: Merk hierdie boksie om jou huidige prentjie uit te wis.

en: log in
af: teken aan
