SmartParticipation (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (115 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: content
be: змест

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: register
be: зарэгістраваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Core
be: Ядро

en: Path
be: Сцежка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Your name
be: Вашае імя

en: Comment
be: Каментар

en: Term
be: Тэрмін

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Send
be: Адаслаць

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: The comment and all its replies have been deleted.
be: Каментар ды ўсе адказы на яго выдаленыя.

en: Profile
be: Профіль

en: Operation
be: Аперацыя

en: reply
be: адказаць

en: Full name
be: Поўнае імя

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Upload picture
be: Запампаваць выяву

en: Source
be: Крыніца

en: Topic
be: Тэма

en: Definition
be: Азначэнне

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Delete comments
be: Выдаліць каментары

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Reply
be: Адказ

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Account
be: Акаўнт

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: done
be: зроблена

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
be: Вы сапраўды жадаеце выдаліць дадзены каментар разам з усімі яго адказамі?

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Delete the selected comments
be: Выдаліць абраныя каментары

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
be: Далейшыя інструкцыі былі дасланыя на Ваш электронны адрас.

en: Delete picture
be: Выдаліць выяву

en: Check this box to delete your current picture.
be: Адзначце тут, каб выдаліць цяперашнюю выяву.

en: Slate
be: Спіс

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: log in
be: увайсці ў сістэму

en: Select one or more comments to perform the update on.
be: Выбераце адзін або некалькі каментароў, каб выканаць абнаўленне.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
be: Няма каментароў для выдалення, ці выбраны вамі каляндар быў выдалены іншым адміністратарам.

en: Deleted @count comments.
be: Выдалена @count каментароў

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
be: Ваш каментар знаходзіцца ў чарзе на разгляд адміністратарамі сайта і будзе апублікаваны пасля зацвярджэння.

en: Your comment has been posted.
be: Ваш каментар быў дададзены.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
be[0]: Выдаліць 1 каментар.
be[1]: Выдаліць @count каментараў.
