SmartParticipation (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (76 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: content
bg: съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Core
bg: Ядро

en: Path
bg: Път

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Your name
bg: Твоето име

en: Comment
bg: Коментар

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: Note
bg: Бележка

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Log in
bg: Вход

en: The comment and all its replies have been deleted.
bg: Коментарът и всичките му отговори бяха изтрити.

en: Profile
bg: Профил

en: Operation
bg: Действие

en: reply
bg: отговор

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Upload picture
bg: Качване на снимка

en: Source
bg: Източник

en: Topic
bg: Тема

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Delete comments
bg: Изтрий коментарите

en: Reply
bg: Отговор

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Account
bg: Акаунт

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тези коментари и всички техни дъщерни елементи?

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Delete the selected comments
bg: Изтрий избраните коментари

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.

en: Delete picture
bg: Изтрий снимка

en: Check this box to delete your current picture.
bg: Сложете отметка в тази кутия, за да изтриете вашата текуща снимка.
