SmartParticipation (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Definition
br: Termenadur

en: About
br: Diwar-benn

en: done
br: graet
