SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (134 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: content
ca: contingut

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: register
ca: registreu-vos

en: Login
ca: Entrada

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: Core
ca: Nucli

en: Path
ca: Camí

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Comment
ca: Comentari

en: Term
ca: Terme

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Send
ca: Enviar

en: Text color
ca: Color del text

en: Log in
ca: Entra

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
ca: S'ha eliminat el comentari i totes les seves respostes.

en: Profile
ca: Perfil

en: Operation
ca: Operació

en: reply
ca: respon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Full name
ca: Nom complet

en: Share
ca: Comparteix

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Upload picture
ca: Carrega la imatge

en: Source
ca: Font

en: Topic
ca: Tema

en: Definition
ca: Definició

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Video
ca: Vídeo

en: Website
ca: Lloc web

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Delete comments
ca: Suprimeix els comentaris

en: News
ca: Notícies

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Reply
ca: Respon

en: Publications
ca: Publicacions

en: Abstract
ca: Resum

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Organization
ca: Organització

en: Opened
ca: Obert

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Featured
ca: Distintiu

en: Account
ca: Compte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: done
ca: fet

en: Publication
ca: Publicació

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquests comentaris i tots els seus fills?

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Announcements
ca: Anuncis

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Delete the selected comments
ca: Esborra els comentaris seleccionats

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ca: Les instruccions corresponents s'han enviat a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Delete picture
ca: Suprimeix la imatge

en: Check this box to delete your current picture.
ca: Marqueu aquest quadre per a suprimir la vostra imatge actual.

en: Slate
ca: Pissarra

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Select one or more comments to perform the update on.
ca: Seleccioneu un o més comentaris per tal de dur-hi a terme l'actualització.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
ca: Sembla ser que no hi ha cap comentari per eliminar, o bé el comentari que heu seleccionat ha estat eliminat per un altre administrador.

en: Deleted @count comments.
ca: S'han suprimit @count comentaris.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
ca: El vostre comentari s'ha posat a la cua per a que un administrador del lloc el revisi i el publicarà després de la seva aprovació.

en: Your comment has been posted.
ca: S'ha enviat el vostre comentari.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
ca[0]: S'ha suprimit 1 comentari.
ca[1]: S'han suprimit @count comentaris.

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Edit my profile
ca: Edita el meu perfil
