SmartParticipation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (124 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: content
et: sisu

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: register
et: registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Core
et: Tuum

en: Path
et: Tee

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Comment
et: Kommentaar

en: Term
et: Termin

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Address
et: Aadress

en: Send
et: Saada

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Log in
et: Sisene

en: The comment and all its replies have been deleted.
et: Kommentaar koos kõigi vastustega on kustutatud.

en: Profile
et: Profiil

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Full name
et: Täisnimi

en: Share
et: Jaga

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Upload picture
et: Laadi pilt üles

en: Source
et: Allikas

en: Topic
et: Teema

en: Definition
et: Definitsioon

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Delete comments
et: Kustuta kommentaarid

en: News
et: Uudised

en: Ask a Question
et: Esita küsimus

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Reply
et: Vasta

en: Abstract
et: Abstraktne

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Account
et: Konto

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: done
et: valmis

en: Internal Path
et: Sisemine asukoht

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
et: Kas oled kindel, et soovid need kommentaarid koos alamkommentaaridega kustutada?

en: Posted in
et: Postitatud

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.

en: Delete picture
et: Kustuta pilt

en: Check this box to delete your current picture.
et: Vali, kui soovid oma praeguse pildi kustutada.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Select one or more comments to perform the update on.
et: Vali üks või rohkem kommentaari, millele uuendamist rakendada.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
et: Kustutatavaid kommentaare ei ole või kustutati sinu poolt valitud kommentaar teise administraatori poolt.

en: Deleted @count comments.
et: Kustutati @count kommentaari.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
et: Sinu kommentaar on edastatud administraatoritele üle vaatamiseks ning avaldatakse pärast heakskiitu.

en: Your comment has been posted.
et: Sinu kommentaar on avaldatud.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
et[0]: Kustutati 1 kommentaar.
et[1]: Kustutati @count kommentaari.

en: My Profile
et: Minu profiil

en: Edit my profile
et: Muuda oma profiili
