SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Your name
ga: Do ainm

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ga: Cuntas bailí ríomhphoist. Seolfar gach ríomhphost ón gcóras chuig an seoladh seo. Ní dhéanfar poiblí do sheoladh ríomhphoist, agus ní bhainfear úsáid as ach más mian leat pasfhocal nua a fháil nó nuacht nó fógraí áirithe a fháil trí ríomhphost.

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Publication
ga: Foilseachán

en: Delete picture
ga: Scrios an pictiúr

en: Your comment has been posted.
ga: Foilsíodh do ráiteas.
