SmartParticipation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (107 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: content
hr: sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Login
hr: Prijava

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Core
hr: Jezgra

en: Path
hr: Putanja

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Comment
hr: Komentar

en: Term
hr: Pojam

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Address
hr: Adresa

en: Send
hr: Pošalji

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Log in
hr: Prijava

en: IP Address
hr: IP adresa

en: The comment and all its replies have been deleted.
hr: Komentar i svi odgovori na njega su uklonjeni.

en: Profile
hr: Profil

en: Operation
hr: Operacija

en: reply
hr: odgovori

en: Full name
hr: Puno ime

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Upload picture
hr: Otpremi sliku

en: Source
hr: Izvor

en: Topic
hr: Tema

en: Definition
hr: Definicija

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Delete comments
hr: Ukloni komentare

en: Reply
hr: Odgovor

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Account
hr: Račun

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: done
hr: gotovo

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
hr: Želite li zbilja ukloniti ove komentare sa svim njihovim podređenim komentarima?

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Blue Lagoon (default)
hr: Blue Lagoon (zadano)

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Delete the selected comments
hr: Ukloni odabrane komentare

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hr: Daljnje upute poslane su na adresu vaše e-pošte.

en: Delete picture
hr: Ukloni sliku

en: Check this box to delete your current picture.
hr: Označite ovu kućicu kako bi uklonili vašu sliku.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Select one or more comments to perform the update on.
hr: Odaberite najmanje jedan komentar na kojemu želite izvšiti operaciju.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
hr: Izgleda kako nema komentara koji bi mogli biti uklonjeni ili je vaš odabrani komentar uklonio drugi administrator.

en: Deleted @count comments.
hr: Uklonjeno @count komentara.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
hr: Vaš komentar čeka odobrenja administratora i biti će objavljen po istome.

en: Your comment has been posted.
hr: Vaš komentar je poslan.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
hr[0]: Uklonjen @count komentar.
hr[1]: Uklonjena @count komentara.
hr[2]: Uklonjeno @count komentara.
