SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: done
ht: fini

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.
