SmartParticipation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (154 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: content
hu: tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Recommended Comments
hu: Ajánlott hozzászólások

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: register
hu: regisztráció

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Summary
hu: Összegzés

en: Update
hu: Frissítés

en: Open
hu: Nyitott

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Path
hu: Útvonal

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Your name
hu: Saját név

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Term
hu: Kifejezés

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Address
hu: Cím

en: Send
hu: Küldés

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: IP Address
hu: IP-cím

en: The comment and all its replies have been deleted.
hu: A hozzászólás és minden arra érkezett válasz törlése megtörtént.

en: Profile
hu: Profil

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Stats
hu: Statisztika

en: Operation
hu: Művelet

en: reply
hu: válasz

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Full name
hu: Teljes név

en: Share
hu: Megosztás

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Upload picture
hu: Kép feltöltése

en: Source
hu: Forrás

en: Topic
hu: Témakör

en: Definition
hu: Magyarázat

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Read More
hu: Bővebben

en: Video
hu: Videó

en: Website
hu: Webhely

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Delete comments
hu: Hozzászólások törlése

en: News
hu: Hírek

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Reply
hu: Válasz

en: Publications
hu: Közlemények

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: @user's picture
hu: @user képe

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: unread
hu: olvasatlan

en: Organization
hu: Szervezet

en: Opened
hu: Nyitott

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Moderation Status
hu: Moderálási állapot

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: done
hu: kész

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
hu: Ezek a hozzászólások a rájuk érkezett válaszokkal együtt biztosan törölhetők?

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: AJAXifies comments on site.
hu: Hozzászólások AJAX-os kezelése.

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Announcements
hu: Közlemények

en: Blue Lagoon (default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Delete the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások törlése

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hu: A további teendők leírása nemsokára e-mailben érkezik.

en: Delete picture
hu: Kép törlése

en: Check this box to delete your current picture.
hu: A jelenlegi kép törlése.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Ask
hu: Kérdez

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: log in
hu: bejelentkezés

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Register a new account
hu: Új felhasználói fiók regisztrálása

en: Select one or more comments to perform the update on.
hu: Egy vagy több hozzászólást ki kell választani a frissítés elvégzéséhez.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
hu: Úgy tűnik nincs törlendő hozzászólás, vagy a kijelölt hozzászólásokat egy másik adminisztrátor már törölte.

en: Deleted @count comments.
hu: @count hozzászólás törlése megtörtént.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
hu: A hozzászólás bekerült a moderálási sorba, jóváhagyás után fog megjelenni a webhelyen.

en: Your comment has been posted.
hu: A hozzászólás mentve.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Menu title
hu: Menücím

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Upload an image to go with this article.
hu: Kép feltöltése a cikkhez.

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
hu[0]: A hozzászólás törlése megtörtént.
hu[1]: @count hozzászólás törlése megtörtént.

en: My Profile
hu: Saját profil

en: Edit my profile
hu: Saját profil szerkesztése

en: FAQ category
hu: GYIK kategória

en: Learn More
hu: További tudnivalók
