SmartParticipation (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: content
hy: պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: The comment and all its replies have been deleted.
hy: Մեկնաբանությունը և նրան բոլոր պատասխանները ջնջվել է։

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Topic
hy: Թեմա

en: Delete comments
hy: Ջնջել մեկնաբանությունները

en: Reply
hy: Պատասխան

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: done
hy: կատարված է

en: Delete the selected comments
hy: Ջնջել նշված մեկնաբանությունները

en: Delete picture
hy: Ջնջել նկարը

en: Check this box to delete your current picture.
hy: Սեղմեք այս վանդակը ընթացիկ նկարը ջնջելու համար

en: Deleted @count comments.
hy: Ջնջված  @count  մեկնաբանություններ:

en: Your comment has been posted.
hy: Ձեր մեկնաբանությունը ավելացված է:

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</ a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
hy[0]: 1 մեկնաբանություն ջնջված է:
hy[1]: @count մեկնաբանություններ ջնջված  են:
