SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Profile
ka: პროფილი

en: reply
ka: პასუხი

en: Upload picture
ka: სურათის ატვირთვა

en: Source
ka: წყარო

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Delete comments
ka: კომენტარების წაშლა

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
