SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (96 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Core
ku: ناوکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Your name
ku: ناوت

en: Comment
ku: بۆچوون

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Send
ku: بینێره‌

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: The comment and all its replies have been deleted.
ku: بۆچوون و هەموو وەڵامەکانی سڕانەوە.

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Operation
ku: کردار

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ku: ئیمێل ئەدرێسێکی درووست. هەموو ئیمێلەکانی سیستەم بۆ ئەم ئەدرێسە ڕەوانە دەکرێن. ئەم ئەدرێسە لە ماڵپەڕدا ئاشکرا ناکرێت و تەنها بەکاردەهێنرێت بۆ وەرگرتنی وشەنهێنی نوێ یانیش هەندێک ئاگاداری کە خۆت داوات کردوون.

en: Upload picture
ku: وێنە باردکردن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Topic
ku: بابەت

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Delete comments
ku: بۆچوون بسڕیته‌وه‌؟

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Account
ku: هەژمار

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: done
ku: تەواوبوو

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
ku: تۆ دڵنیای کە دەتەوێ هەموو لێدوانەکان بسڕیتەوە بە وەچەکانیشەوە؟

en: Posted in
ku: ناردراوە لە

en: Blue Lagoon (default)
ku: دەریاچەی شین (بنەڕەت)

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Delete the selected comments
ku: بۆچوونە هەڵبژێرراوەکان بسڕەوە

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ku: زانیاری و ڕێنیشاندانی زیاتر بۆ ئیمێلەکەت ناردراون.

en: Delete picture
ku: سڕینەوەی وێنە

en: Check this box to delete your current picture.
ku: ئەم چوارگۆشەیە هەڵبژێرە بۆ سڕینەوەی ئەو وێنەیەی ئێستات.

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Deleted @count comments.
ku: @count بۆچوون سڕایەوە.

en: Your comment has been posted.
ku: بۆچوونەکەت بڵاوکرایەوە.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
ku[0]: 1 بۆچوون سڕایەوە،
ku[1]: @count بۆچوون سڕانەوە.
