SmartParticipation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (116 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: content
lt: turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Login
lt: Prisijungti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Core
lt: Branduolys

en: Path
lt: Kelias

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Term
lt: Terminas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Log in
lt: Prisijungti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Profile
lt: Profilis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Source
lt: Šaltinis

en: Topic
lt: Tema

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Reply
lt: Atsakyti

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Featured
lt: Svarbus

en: Account
lt: Paskyra

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: done
lt: atlikta

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori pašalinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Select one or more comments to perform the update on.
lt: Pasirinkite vieną ar kelis komentarus jei norite atnaujinti.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra komentarų pašalinimui arba komentarai buvo pašalinti kito administratoriaus.

en: Deleted @count comments.
lt: Pašalinti @count komentarai.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras išsaugotas po to kai jį peržiūrės svetainės administratoriai ir patvirtins jis bus paskelbtas.

en: Your comment has been posted.
lt: Jūsų komentaras paskelbtas.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
lt[0]: Pašalintas @count komentaras.
lt[1]: Pašalinti @count komentarai.
lt[2]: Pašalinta @count komentarų.

en: Edit my profile
lt: Redaguoti mano profilį
