SmartParticipation (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (56 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
my: မှန်ကန်သည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ တစ်ခု ဖြစ်ရမည်။ ဤဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ပေးပို့သည့် အီးမေးလ်များအားလုံး ထိုလိပ်စာသို့ ရောက်ရှိပါမည်။ သင့်အီးမေးလ်ကို အခြားသူများ မမြင်နိုင်ပါ။ သင့်အနေဖြင့် စကားဝှက်အသစ် တောင်းခြင်း၊ သတင်းစကား အသစ်များနှင့် အခြား သတိပေးချက်များကို ရယူသည့်အခါများတွင်လည်း ဤလိပ်စာကို သုံးပါမည်။

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Delete comments
my: မှတ်ချက်များအား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: done
my: ပြီးပါပြီ

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
my[0]: မှတ်ချက် ၁ ခု အား ပယ်ဖျက်ပြီး
my[1]: မှတ်ချက် @count ခုအား ပယ်ဖျက်ပြီး
