SmartParticipation (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (58 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: Topic
ne: विषय

en: Delete comments
ne: कमेंट्सलाई हटाउनुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Account
ne: खाता

en: done
ne: गरियो

en: Delete picture
ne: तस्वीरलाई हटाउनुहोस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Ice
ne: बरफ
