SmartParticipation (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (78 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: content
nn: innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Comment
nn: Kommentar

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Address
nn: Adresse

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Log in
nn: Logg inn

en: The comment and all its replies have been deleted.
nn: Kommentaren og alle svar har blitt sletta.

en: reply
nn: svar

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
nn: Skriv inn ei gyldig e-postadresse. Alle e-postar frå nettstaden vert sendt til denne adressa. E-postadressa vert ikkje offentliggjort, og brukast berre dersom du ynskjer å få tilsendt eit nytt passord eller nyheiter og oppdateringar via e-post.

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Upload picture
nn: Last opp bilete

en: Topic
nn: Emne

en: Read More
nn: Les meir

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Delete comments
nn: Slett kommentarar

en: Reply
nn: Svar

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Featured
nn: Framheva

en: Account
nn: Konto

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
nn: Er du sikker på at du vil slette desse kommentarane og alle svar?

en: Posted in
nn: Skreve i

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Delete the selected comments
nn: Slett dei valde kommentarane

en: Delete picture
nn: Slett bilete

en: Check this box to delete your current picture.
nn: Kryss av denne boksen for å slette dette biletet

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Your comment has been posted.
nn: Kommentaren din vart lagt inn.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
