SmartParticipation (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (36 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: Upload picture
pa: ਤਸਵੀਰ ਅਪਲੋਡ ਕਰੋ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete picture
pa: ਤਸਵੀਰ ਹਟਾਓ
