SmartParticipation (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (66 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: register
sq: regjistrohu

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Comment
sq: Komenti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Send
sq: Dërgo

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Log in
sq: Identifikohu

en: The comment and all its replies have been deleted.
sq: Komenti dhe përgjigjet e tij u eleminuan.

en: Profile
sq: Profili

en: Operation
sq: Veprimi

en: reply
sq: përgjigju

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Upload picture
sq: Ngarko foton

en: Topic
sq: Tema

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Delete comments
sq: Elemino komentet

en: Reply
sq: Përgjigju

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni këtë koment dhe të gjithë bijtë e tij?

en: Posted in
sq: Dërguar në

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë

en: Delete the selected comments
sq: Elemino komentet e zgjedhur

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Instruksionet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.

en: Delete picture
sq: Elemino foton

en: Check this box to delete your current picture.
sq: Plotëso këtë kuti për të eleminuar foton tuaj aktuale.

en: log in
sq: identifikohu
