SmartParticipation (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (68 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Path
eo: Vojo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: FAQ
eo: ODD

en: Question
eo: Demando

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Your name
eo: Via nomo

en: Comment
eo: Komento

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Send
eo: Sendu

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Log in
eo: Ensalutu

en: The comment and all its replies have been deleted.
eo: La komento kaj ĉiuj siaj respondoj estis forviŝitaj.

en: Profile
eo: Profilo

en: Operation
eo: Operacio

en: reply
eo: respondu

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Upload picture
eo: Alŝutu bildon

en: Topic
eo: Temo

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Delete comments
eo: Forigu komentojn

en: Reply
eo: Respondu

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Account
eo: Konto

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi ĉi tiujn komentojn kaj ĉiujn siajn subkomentojn?

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo

en: Delete the selected comments
eo: Forviŝu la elektitajn komentojn

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Ni retpoŝtis pluajn instrukciojn al vi.

en: Delete picture
eo: Forigu bildon

en: Check this box to delete your current picture.
eo: Ŝaltu ĉi tiun markobutonon por forigi vian aktualan bildon.

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
