SmartParticipation (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (98 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: content
eu: edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: register
eu: harpidetu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Open
eu: Ireki

en: Path
eu: Bide-izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Your name
eu: Zure izena

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Term
eu: Termino

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: Note
eu: Oharra

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Log in
eu: Sartu

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: The comment and all its replies have been deleted.
eu: Iruzkina eta haren erantzun guztiak ezabatu dira.

en: Profile
eu: Profila

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: reply
eu: erantzun honi

en: Full name
eu: Izen osoa

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Upload picture
eu: Igo irudia

en: Source
eu: Iturburua

en: Topic
eu: Gaia

en: Definition
eu: Definizioa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Delete comments
eu: Ezabatu iruzkinak

en: News
eu: Berriak

en: Reply
eu: Erantzun

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Organization
eu: Erakundea

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Account
eu: Kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: done
eu: eginda

en: Publication
eu: Argitalpena

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Delete the selected comments
eu: Ezabatu hautatutako iruzkinak

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.

en: Delete picture
eu: Ezabatu irudia

en: Check this box to delete your current picture.
eu: Hautatu laukitxo hau zure irudia ezabatzeko.

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: log in
eu: hasi saioa

en: Deleted @count comments.
eu: @count iruzkin ezabatu dira.

en: Your comment has been posted.
eu: Zure iruzkina post-eatua izan da.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
eu[0]: Iruzkin 1 ezabatu da.
eu[1]: @count iruzkin ezabatu dira.
