SmartParticipation (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (117 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: content
gl: contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: register
gl: rexistrar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Core
gl: Núcleo

en: Path
gl: Ruta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Your name
gl: O seu nome

en: Comment
gl: Comentario

en: Term
gl: Termo

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
gl: Borrouse o comentario e todas as súas respostas.

en: Profile
gl: Perfil

en: Operation
gl: Operación

en: reply
gl: responder

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Full name
gl: Nome completo

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Upload picture
gl: Cargar imaxe

en: Source
gl: Orixe

en: Topic
gl: Tema

en: Definition
gl: Definición

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Delete comments
gl: Borrar comentarios

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Reply
gl: Responder

en: Abstract
gl: Abstracto

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Featured
gl: Destacado

en: Account
gl: Conta

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: done
gl: feito

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
gl: Está seguro de que desexa eliminar estes comentarios e todos os seus descendentes?

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Delete the selected comments
gl: Borrar os comentarios seleccionados

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: Enviáronselle máis instrucións ao seu enderezo de correo-e.

en: Delete picture
gl: Borrar a imaxe

en: Check this box to delete your current picture.
gl: Marque esta caixa para eliminar a súa imaxe actual.

en: Slate
gl: Lousa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: log in
gl: inicio de sesión

en: Select one or more comments to perform the update on.
gl: Seleccione un ou máis comentarios para actualizalos.

en: Deleted @count comments.
gl: Borrados @count comentarios.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
gl: O seu comentario foi colocado na cola para revisión dos administradores do sitio e será publicado logo da súa aprobación.

en: Your comment has been posted.
gl: O seu comentario foi enviado.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
gl[0]: 1 comentario borrado.
gl[1]: @count comentarios borrados.
