SmartParticipation (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (98 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: content
jv: kontén

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Core
jv: Inti

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Comment
jv: Komèntar

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Send
jv: Kirim

en: Text color
jv: Warna tèks

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
jv: Komèntar karo balesan-balesané uwis dibusak.

en: Profile
jv: Profil

en: Operation
jv: Operasi

en: reply
jv: mbalesi

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Upload picture
jv: Ngunggah gambar

en: Topic
jv: Topik

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Delete comments
jv: Mbusak komèntar

en: Reply
jv: Balesan

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Featured
jv: Fitur

en: Account
jv: Akun

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: done
jv: rampung

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak komèntar-komèntar iki lan anakané?

en: Posted in
jv: Dikirim nang

en: Blue Lagoon (default)
jv: Blue Lagoon (gawan)

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Delete the selected comments
jv: Busak komèntar sing kepilih

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap uwis dikirim nang alamat e-mail Sampéyan.

en: Delete picture
jv: Busak gambar

en: Check this box to delete your current picture.
jv: Cénthangen kotak iki kanggo ngapus gambarmu.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Select one or more comments to perform the update on.
jv: Pilihānā siji utāwā luwih komèntar kanggo ngetokaké panganyaran.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
jv: Ora ana sembarang komèntar sing bisa dibusak, utawa komèntar sing dipilih uwis dibusak nang administrator liyané.

en: Deleted @count comments.
jv: Mbusak @count komèntar.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
jv: Komentar sampéyan uwis mlebu antrian kanggo diwaca nang administrator situs lan bakal dipacak sawisé disarujuki.

en: Your comment has been posted.
jv: Komèntar samapeyan uwis dikirim.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
jv[0]: Mbusak 1 komèntar.
jv[1]: Mbusak @count komèntar.
