SmartParticipation (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (73 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Comment
kk: Пікір

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Log in
kk: Кіру

en: The comment and all its replies have been deleted.
kk: Пікірмен оның жауаптары өшірілген.

en: Profile
kk: Профиль

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Full name
kk: Толық аты

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
kk: Бүкіл жүйелік e-mail-дер осы мекенжайға жіберілетін болады. Бұл e-mail мекенжайы жариялы болмайды, тек қана жаңа құпиясөзін немесе жаңалықтар, хабарламалар алу үшін қолдансаңыз болады.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Upload picture
kk: Суретті жіберіңіз

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Delete comments
kk: Пікірлерді өшіру

en: Reply
kk: Жауап беру

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Account
kk: Есеп

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
kk: Осы пікірлерді және олардың балалықтарын жойғыңыз келеді ма?

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Delete the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жою

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: Delete picture
kk: Суретті жойыңыз

en: Check this box to delete your current picture.
kk: Суретті жою үшін құсбелгі орнатыңыз

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
