SmartParticipation (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (104 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Core
km: សំខាន់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Log in
km: ចូល

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
km: មតិយោបល់​​ និង​ការ​ឆ្លើយ​តប​របស់វា​​​ទាំងអស់​​​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។ គ្រប់​អ៊ីមែល​ទាំងអស់​ដែល​បាន​​​​មក​ពី​ប្រព័ន្ធ​ នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​នេះ ។ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​បង្ហាញ​​ជា​សាធារណៈ​ទេ ហើយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ឬ​ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ជាក់លាក់ ឬ​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​អ៊ីមែល​តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Upload picture
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Delete comments
km: លុប​មតិយោបល់

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Account
km: គណនី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: done
km: ធ្វើ​រួច

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​មតិយោបល់​ទាំងនេះ​ព្រម​ទាំង​កូនៗ​របស់​ពួក​វា​ឬ ?

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង

en: Blue Lagoon (default)
km: Blue Lagoon (លំនាំ​ដើម)

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Delete the selected comments
km: លុប​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ជ្រើស​

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
km: ការ​ណែនាំ​ការ​កំណត់​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ផ្ញើ​សំបុត្រ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: Delete picture
km: លុប​រូបភាព

en: Check this box to delete your current picture.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ ដើម្បី​លុប​រូបភាព​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក ។

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Select one or more comments to perform the update on.
km: ជ្រើស​មតិយោបល់​មួយ ឬ​ច្រើន ដើម្បី​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
km: ពិត​ជា​មិន​មាន​ការ​បង្ហាញ​ថា​មតិ​យោបល់​ណា​មួយ​ត្រូវ​លុប​ទេ ឬ​មតិយោបល់​ដែលបាន​ជ្រើស​របស់​អ្នកត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ផ្សេង​ទៀត ។

en: Deleted @count comments.
km: បាន​លុប​មតិយោបល់​ @count ។

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
km: មតិយោបល់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ជា​ជួរ​ដើម្បី​ឲ្យ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ បន្ទាប់​មក​នឹង​ត្រូវ​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​បន្ទាប់​ពី​មាន​ការ​អនុម័ត ។

en: Your comment has been posted.
km: មតិយោបល់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
km[0]: បាន​លុប​មតិ​យោបល់ ១ ។
km[1]: បាន​លុប​មតិ​យោបល់ @count ។
