SmartParticipation (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (35 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: content
mg: votoatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana

en: Source
mg: Loharano

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Account
mg: Kaonty

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
