SmartParticipation (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Comments
mk: Коментари

en: Content types
mk: Типови содржина

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Log in
mk: Најави ме
