SmartParticipation (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (118 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: content
oc: contengut

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Login
oc: Identificant

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: Core
oc: Còr

en: Path
oc: Camin

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Comment
oc: Comentari

en: Term
oc: Tèrme

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Send
oc: Mandar

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Log in
oc: Se connectar

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
oc: Lo comentari e tanben totas sas responsas son estats suprimits.

en: Profile
oc: Perfil

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Operation
oc: Operacion

en: reply
oc: respondre

en: Full name
oc: Nom complet

en: Share
oc: Partejar

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
oc: Una adreça electronica valida. Totes los messatges d'aqueste sistèma seràn mandats a aquesta adreça. Aquesta adreça serà pas renduda publica, e serà pas utilizada que se volètz obténer un senhal novèl o recebre personalament d'unas nòvas o avertiments.

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Upload picture
oc: Transferir un imatge

en: Source
oc: Font

en: Topic
oc: Subjècte

en: Definition
oc: Definicion

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Website
oc: Site web

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Delete comments
oc: Suprimir los comentaris

en: News
oc: Novèlas

en: Reply
oc: Respondre

en: Abstract
oc: Resumit

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Featured
oc: Distintiu

en: Account
oc: Compte

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: done
oc: fet

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aqueles comentaris e totes lors elements enfants ?

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Blue Lagoon (default)
oc: Llacuna blava (per defaut)

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Delete the selected comments
oc: Suprimir los comentaris seleccionats

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.

en: Delete picture
oc: Suprimir lo retrach

en: Check this box to delete your current picture.
oc: Marcatz aquesta casa per suprimir vòstre retrach actual.

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Select one or more comments to perform the update on.
oc: Seleccionatz un o mantun comentari per efectuar la mesa a jorn.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
oc: Sembla qu'i a cap de comentari de suprimir, o alara lo comentari qu'avètz seleccionat es ja estat suprimit per un autre administrator.

en: Deleted @count comments.
oc: @count comentaris suprimits.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
oc: Vòstre comentari s'ha posat a la cua per que un administrator del site lo revisi e lo publicarà després de sa aprovacion.

en: Your comment has been posted.
oc: S'es mandat vòstre comentari.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Menu title
oc: Títol de menú

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.

en: Learn More
oc: Ne saber mai
