SmartParticipation (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (148 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: content
pl: zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: register
pl: rejestracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Core
pl: Rdzeń

en: Path
pl: Ścieżka

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Comment
pl: Komentarz

en: Term
pl: Termin

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: Note
pl: Notatka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: IP Address
pl: Adres IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
pl: Komentarz oraz wszystkie jego odpowiedzi zostały usunięte.

en: Profile
pl: Profil

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Stats
pl: Statystyki

en: Operation
pl: Czynność

en: reply
pl: odpowiedz

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Share
pl: Udostępnij

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail, na który będą przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie, jeśli będziesz chciał otrzymać nowe hasło lub też informacje o nowościach oraz inne komunikaty.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Upload picture
pl: Wyślij obrazek

en: Source
pl: Źródło

en: Topic
pl: Temat

en: Definition
pl: Definicja

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Video
pl: Wideo

en: Website
pl: Strona WWW

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Delete comments
pl: Usuń komentarze

en: News
pl: Aktualności

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: unread
pl: nowa

en: Organization
pl: Organizacja

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Moderation Status
pl: Status moderacji

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Account
pl: Konto

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: done
pl: zrobione

en: Internal Path
pl: Ścieżka wewnętrzna

en: Publication
pl: Publikacja

en: User id
pl: Id użytkownika

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
pl: Czy na pewno usunąć te komentarze oraz wszystkie jego podkomentarze?

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Blue Lagoon (default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Delete the selected comments
pl: Usuń wybrane komentarze

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.

en: Delete picture
pl: Usuń portret

en: Check this box to delete your current picture.
pl: Usuwa obecny portret.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Slate
pl: Popielaty

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Latest News
pl: Aktualności

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: Select one or more comments to perform the update on.
pl: Należy zaznaczyć jedną lub więcej odpowiedzi, na których ma zostać wykonane działanie.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
pl: Nie znaleziono odpowiedzi do usunięcia. Być może zaznaczono odpowiedź usuniętą w międzyczasie przez innego użytkownika.

en: Deleted @count comments.
pl: Usunięto @count komentarzy.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
pl: Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.

en: Your comment has been posted.
pl: Twój komentarz został dodany.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Menu title
pl: Tytuł menu

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Upload an image to go with this article.
pl: Wyślij obrazek jaki ma zostać dodany do wpisu.

en: Profile type
pl: Typ profilu

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
pl[0]: Usunięto 1 komentarz.
pl[1]: Usunięto @count komentarze.
pl[2]: Usunięto @count komentarzy.

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Main image
pl: Główny obraz

en: Edit my profile
pl: Edytuj mój profil

en: Your comment has been posted
pl: Twój komentarz został dodany

en: Your comment has been deleted
pl: Twój komentarz został usunięty.

en: Register account
pl: Zarejestruj się
