SmartParticipation (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (75 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Login
sl: Prijava

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Core
sl: Jedro

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Comment
sl: Komentar

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Log in
sl: Prijava

en: IP Address
sl: IP naslov

en: The comment and all its replies have been deleted.
sl: Komentar in vsi odgovori nanj so bili izbrisani.

en: Profile
sl: Profil

en: reply
sl: odgovori

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Upload picture
sl: Naloži sliko

en: Topic
sl: Tematika

en: Delete comments
sl: Izbriši komentarje

en: News
sl: Novice

en: Reply
sl: Odgovori

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu

en: done
sl: opravljeno

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te komentarje in vse njihove naslednike?

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Header top
sl: Glava na vrhu

en: Delete the selected comments
sl: Izbriši izbrane komentarje

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.

en: Delete picture
sl: Izbriši sliko

en: Check this box to delete your current picture.
sl: Obkljukajte za izbris vaše trenutne slike.
