SmartParticipation (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Footer
sr: Подножје

en: Your name
sr: Име

en: Comment
sr: Коментар

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Text color
sr: Боја текста

en: Log in
sr: Пријави се

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Delete comments
sr: Избриши коментаре

en: done
sr: готово

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
