SmartParticipation (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Closed
ug: يىپىش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Login
ug: كىرىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: reply
ug: ئىنكاس

en: Upload picture
ug: رەسىم يوللاش

en: Source
ug: مەنبە

en: Topic
ug: تېما

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Website
ug: تور بەت

en: Reply
ug: جاۋاب

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Recent Comments
ug: يېقىنقى ئىنكاسلار

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Delete picture
ug: باش سۈرەتنى ئۆچۈرۈش

en: Check this box to delete your current picture.
ug: بۇنى تاللاپ  ھازىرقى باش سۈرىتىڭىزنى ئۆچۈرۈڭ.

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Plum
ug: ئالۇچا
