SmartParticipation (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
