SmartParticipation (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Send
gu: મોકલો

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Operation
gu: કાર્યો

en: reply
gu: જવાબ આપો

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Delete comments
gu: ટિપ્પણીઓ કાઢી નાખો

en: Reply
gu: જવાબ

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Account
gu: ખાતુ

en: About
gu: વિશે

en: done
gu: પૂર્ણ

en: Delete the selected comments
gu: પસંદ કરેલ ટિપ્પણીઓ કાઢી નાખો

en: Ice
gu: બરફ
