SmartParticipation (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (56 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: content
mn: агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: reply
mn: хариулах

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Delete comments
mn: Сэтгэгдэлүүдийг устгах

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
mn: Та энэ сэтгэгдэлүүдийг болон түүний бүх дагалдах хуудасыг устгахыг хүсч байна уу?

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх

en: Delete the selected comments
mn: Сонгосон сэтгэгдэлүүдийг устгах
