SmartParticipation (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Comment
ps: تبصره

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Source
ps: سرچينه

en: Topic
ps: موضوع

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Reply
ps: ځواب

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: Ice
ps: یخی
