SmartParticipation (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Account
si: ගිණුම

en: Delete picture
si: පින්තූරය මකන්න
