SmartParticipation (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (54 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: content
ast: conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Core
ast: Motor

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your name
ast: El to nome

en: Comment
ast: Comentariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Send
ast: Unviar

en: Text color
ast: Color del testu

en: Log in
ast: Entrar

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Profile
ast: Perfil

en: Operation
ast: Operación

en: reply
ast: retrucar

en: Upload picture
ast: Xubir imaxe

en: Topic
ast: Asuntu

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Basic page
ast: Páxina básica
