SmartParticipation (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (108 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: The comment and all its replies have been deleted.
bo: དཔྱད་གཏམ་དང་དེའི་དྲིས་ལན་ཡོངས་སུབ་ཚར།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bo: ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་ཞིག་དགོས་པ་དང་། བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཡོངས་འདིའི་ནང་སྐུར་རྒྱུ་ཡིན། གློག་ཡིག་འདིའི་ནང་དོན་ཕྱི་ལ་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱ་རྒྱུ་མིན་པ་དང་། གསང་གྲངས་གསར་པ་དང་གསར་འགྱུར་དེ་བཞིན་བརྡ་ཐོ་བཅས་ལེན་སྐབས་གློག་ཡིག་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱ་རྒྱུ་ཡིན།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Upload picture
bo: པར་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Delete comments
bo: དཔྱད་གཏམ་སུབ་པ

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
bo: དཔྱད་གཏམ་འདི་དག་དང་དེའི་ཡན་ལག་ཡོངས་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Blue Lagoon (default)
bo: Lagoon སྔོན་པོ༼སྔར་ཡོད༽

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Delete the selected comments
bo: བདམས་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ་སུབ་པ

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་དུ་དེ་ལས་རྒྱས་པའི་གསལ་བཤད་བསྐུར་ཡོད།

en: Delete picture
bo: པར་བསུབ་པ

en: Check this box to delete your current picture.
bo: འདེམས་སྒྲོམ་འདིར་རྟགས་བརྒྱབ་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་མིག་སྔར་ཡོད་པའི་པར་བསུབ་པ།

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Select one or more comments to perform the update on.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས་པའི་དཔྱད་གཏམ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་པོ་ཞིག་འདེམས།

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
bo: སུབ་ཆོག་པའི་དཔྱད་གཏམ་མེད་པ་འདྲ། ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་བདམས་པའི་དཔྱད་གཏམ་དེ་དོ་དམ་པ་བཞན་ཞིག་གིས་སུབ་ཚར་འདུག

en: Deleted @count comments.
bo: དཔྱད་གཏམ་@count་ཟིན།

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་གཏམ་དེ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པས་ཞུ་དག་བྱེད་རྒྱུའི་བམ་དུ་བཞག་ཡོད། ཆོག་མཆན་ཐོབ་རྗེས་གསར་སྤེལ་བྱེད་ངེས།

en: Your comment has been posted.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་ཟིན།

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Menu title
bo: གདམ་བྱང་གི་ཁ་བྱང་།

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Sidebar borders
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་མཐའ་སྒྲོམ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Profile type
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་རིགས

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count་བསུབ་ཟིན།
