SmartParticipation (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: content
bs: sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Comment
bs: Komentar

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Log in
bs: Prijavi se

en: The comment and all its replies have been deleted.
bs: Komentar i svi njegovi odgovori su obrisani.

en: Profile
bs: Profil

en: reply
bs: odgovori

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Source
bs: Izvor

en: Topic
bs: Tema

en: Link color
bs: Boja linka

en: Delete comments
bs: Obriši komentare

en: Reply
bs: Odgovori

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati ove komentare i sve njihove odgovore?

en: Posted in
bs: Postavljeno u

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja

en: Delete the selected comments
bs: Obriši označene komentare

en: Delete picture
bs: Obriši sliku
